Kontakt: 

RECEPCJA: (+48) 77 550 33 01, kom. 606 300 703

RESTAURACJA: kom. 602 729 231
PIANO HOTEL**** OFICJALNE OTWARCIE

Osiemnastego listopada odbyła się wyjątkowa uroczystość w Piano Hotel**** na OPOLSKIEJ PASIECE. Spotkanie było związane z oficjalną inauguracją otwarcia obiektu i nadaniem hotelowi czterech gwiazdek. Wieczór upłynął w doskonałej atmosferze przy udziale wielu znakomitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi przedstawiciele władz Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski. Nie zabrakło także osób, z którymi właściciel hotelu, Mariusz Wójcicki, współpracuje na co dzień w sferze gospodarczej, jak również przyjaciół i rodziny. Mariusz Wójcicki jest opolskim przedsiębiorcą z powodzeniem realizującym inwestycje na rynku lokalnym od ponad dwudziestu lat.

Gwiazda wieczoru, Olga Bończyk, wprowadziła gości w miły, nostalgiczny nastrój, sprawiając, że dla każdego było to niezapomniane spotkanie. Recital w wykonaniu znanej artystki był doskonałą oprawą uroczystości odbywającej się w hotelu, który został laureatem konkursu Top Marka Opolszczyzny w kategorii hotel. Prowadzącym spotkanie był Pan Cezary Puzyna z Radia Opole, który z błyskotliwym poczuciem humoru zabawiał obecnych.

Dopełnieniem tego wyjątkowego spotkania były dobrane w niepowtarzalny sposób, wyszukane potrawy, serwowane przez młody, energiczny i kreatywny zespół z udziałem gościa specjalnego - wybitnego szefa kuchni hotelu pięciogwiazdkowego Janusza Myjaka. Wielu wrażeń estetycznych dopełniło też samo miejsce spotkania - restauracja położona na pierwszym piętrze hotelu, przyciągająca eleganckimi, artystycznie urządzonymi wnętrzami oraz niepowtarzalnym panoramicznym widokiem na Odrę i oświetlony most Piastowski.

Zwieńczeniem wieczoru były podziękowania i gratulacje złożone właścicielowi hotelu przez zaproszonych gości.

 

Wszystko o naszym hotelu, restauracji i pubie:

PIANO HOTEL****

Dowiedz się co dla nas jest ważne, abyś w tym miejscu czuł się przyjemnie.

Więcej informacji...

MENU SZEFA KUCHNI

Czy jesteś ciekawy naszego menu? Poznaj naszą kuchnię.

Więcej informacji...

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do zwiedzania naszego hotelu.

Więcej informacji...

LOKALIZACJA

Kontakt - sprawdź, jak do nas dojechać, zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Więcej informacji...


szybka pozyczka